Damesteam kampioen Najaarscompetitie

Afgelopen weekend was het laatste speelweekend van de landelijke Najaarscompetitie. Dit jaar deden er maar liefst 17.000 teams mee. Het damesteam van TC Usquert was er een van en speelde niet onverdienstelijk. We werden kampioen! 

Met dank aan onze teamtrainer Willem. Volgend jaar weer 😉

Uitslag damesteam Najaarscompetitie

Onze laatste wedstrijd speelden we in Middelstum bij Mentheda 1 . Gerrie was nog niet hersteld van  haar blessure en kon helaas niet meedoen. Ook onze andere sterke speler Roelien kon slechts een partij spelen vanwege een blessure. Desalniettemin wonnen we met 4-0! 

Ons team heeft alle wedstrijden, op één na, gewonnen. De enige wedstrijd die we met 3-1 verloren hebben, was tegen Schipborg. Aan de banen of het weer lag het niet, onze tegenstanders waren gewoon te sterk voor ons. En… onze sterkste spelers speelden niet mee. Scheelt ook een slok op een borrel.

Als onze gezondheid het toelaat, doen we volgend voorjaar weer mee aan de KNLTB Voorjaarscompetitie. 

Aafke verblijdde ons met een mooi boeket!

klik hier voor alle data van de KNLTB Voorjaarscompetitie 2019

Jeanet, VCL

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.