Alweer mooi tennisweer in Usquert!

Het was de hele week snertweer in Usquert, totdat op donderdag 12 oktober de zon doorbrak. Uitgerekend op de dag dat het damesteam een thuiswedstrijd moest spelen tegen Mentheda uit Middelstum. De banen lagen er prachtig bij nadat Roelf-Jan  alle bladeren weggeblazen had, wederom bedankt!

het was nog vroeg…

We hebben uitgebreid koffie gedronken met wat lekkers erbij van Narda en stelden vervolgens voor compact te spelen i.v.m. knieblessure van Narda en ook omdat Anne op tijd weg moest…

De tegenstanders wilden dat echter niet en warempel: weer driesetters en heel vaak voor- en nadeel. Daardoor hadden we nauwelijks tijd om tussen de middag van de heerlijke tomatensoep van Aafke te genieten.

Aangemoedigd door de supporters Ineke, Aafke, Harry en ons teamgenootje Karen (waar was jij Hans?) konden we tegen vieren toch met een 4-0 overwinning naar huis gaan! We staan nu weer op een gedeelde 1e plaats, omdat Wijchelsheim ook met 4-0 won van Amelte. Volgende week donderdag zijn zij onze tegenstanders in Usquert!                                                                                                                                                                                                                                                                        Jeanet

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.