NL Doet 2016

Op 12 maart hielden we tegelijk met NL-doet onze jaarlijkse klusdag. Het doel was om de oefenkooi van de groene laag te ontdoen en tevens de muur te repareren, waardoor het voor jong en oud weer veilig is om daar een balletje te slaan.

Dankzij de medewerking van Timmer en Onderhoudsbedrijf Conny Brugge, die de muur voor ons heeft gerepareerd en ons alleen een rekening stuurde voor de materiaalkosten is het veilig om in de kooi te lopen en daar een balletje te slaan

Conny, ook langs deze weg, onze hartelijke dank hiervoor. Vervolgens is de kooi met de hogedrukspuit gereinigd en zo waar, de rode ondergrond is weer tevoorschijn gekomen.

Aangezien we deze dag met maar liefst 17 leden ( + een aantal kinderen van onze leden) aanwezig waren om de klussen te klaren, konden we ook de terrassen van onkruid ontdoen, zijn de goten rondom schoongemaakt, is er binnen de hekken nog flink gesnoeid, zijn een aantal tegels weer recht gelegd en is de kantine weer helemaal schoon. Na gedane arbeid was het goed toeven op het terras met soep en een broodje. Op bijgaande fotocollage  een kleine impressie van deze dag.nldoet2016-1

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.