KNLTB Competitie

Het team voor KNLTB Najaarscompetitie 2019 Dames Dubbel 2e klasse op de donderdag bestaat uit:

Hanneke Flikkema
Karen Hansems
Anne Haalboom
Roelien Werkman
Gerrie Flikkema
Jeanet Woldring (aanvoerder)

Wedstrijdprogramma en uitslag:

12-09-2019: Usquert 1 – Mentheda 1            4-0
19-09-2019: De Kalkwijck 1 – Usquert 1      1-3
03-10-2019: Usquert 1 – Mentheda 2            4-0
10-10-2019:  Schipborg 1 – Usquert 1            0-4
17-10-2019: Haren 2 – Usquert 1                     0-4
24-10-2019: Usquert 1 – Nohn 1                       3-1

We zijn opnieuw kampioen!

==================================================Het team voor KNLTB voorjaarscompetitie 2019 Dames Dubbel 2e klasse op de donderdag bestaat uit:

Hanneke Flikkema
Karen Hansems
Anne Haalboom
Roelien Werkman
Gerrie Flikkema
Jeanet Woldring (aanvoerder)

Wedstrijdprogramma en uitslag:

11-4-’19  De Woldmeppers 2 – Usquert1  1-3  
18-4-’19  Usquert 1- De Stirum 2                   4-0                   
25-4-’19  Nienoord 3 – Usquert 1                    0-4                                     
09-5-’19  Usquert 1- Mentheda 2                   4-0                 
16-5-’19  Wijchgelsheim 2-Usquert 1          1-3
23-5-’19  Usquert 1- Siddeburen 1                 4-0       
6-6-’19   Usquert 1- Zuidlaren 2                       3-1

We werden opnieuw kampioen met 25 punten!           

===================================================

Het team voor de Regiocompetitie Noordoost Najaar 2018 Dames Dubbel 17+ 2e klasse op de donderdag bestaat uit:

Hanneke Flikkema
Karen Hansems
Anne Haalboom
Atie van Twillert
Roelien Werkman
Gerrie Flikkema
Jeanet Woldring (aanvoerder)

We werden kampioen en eindigden op de eerste plek met 20 punten.

===================================================

Het team voor de Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2018 Dames Dubbel 17+ 2e klasse op de donderdag bestaat uit:

Hanneke Flikkema
Karen Hansems
Anne Haalboom
Narda Bijsterveld
Atie van Twillert
Jeanet Woldring (aanvoerder)

We eindigden op een gedeelde derde plek met TIOD met 16 punten. Wijchelsheim werd eerste en Mentheda laatste.